Dla każdego budującego dom po pewnym czasie następuje ”zmęczenie materiału”. Jak pomyśleliśmy z żoną o projektowaniu i urządzaniu wnętrza ogarnęły nas obawy. Początki były trudne, wielu projektantów przedstawia swoje "wizje" nie do końca słuchając potrzeb inwestora no i oczywiście proponując materiały z wysokiej półki. Podczas przypadkowej rozmowy w jednej z hurtowni budowlanej otrzymaliśmy kontakt do Pani Marty Pelczarskiej. Już pierwsza rozmowa utwierdziła nas w przekonaniu, że to jest osoba z którą warto rozmawiać. Po półrocznych kontaktach i współpracy przeczucie nas nie myliło. Pani Marta potrafi słuchać, doradzać i idealnie wpasowywać się w oczekiwania klienta. Jest to osoba wyjątkowo ciepła, sympatyczna zawsze mająca dla nas czas i służąca pomocą. Na nasze wątpliwości i troski zawsze znajduje celne rozwiązanie, a dla nas ciągle zabieganych pomoc w wyszukiwaniu materiałów i detali do urządzania domu jest nie do przecenienia. Pani Marto jesteśmy wyjątkowo wdzięczni.


Krystyna i Leszek, Olsztyn

Praca z Martą podczas planowania i projektowania naszego mieszkania to była czysta przyjemność. Już po pierwszym spotkaniu doskonale wyczuła klimat w jakim chcemy je urządzić. Począwszy od ustawienia ścian, projektu sufitów, jakże ważnego dla nas oświetlenia, a następnie wyposażenia kuchni i łazienki - trafiła w sedno. Również podczas realizacji projektu czuwała  nad jego wykonaniem. Możemy z czystym sumieniem polecić Martę wszystkim którzy potrzebują pomocy w urządzeniu swojego idealnego "gniazdka".


Magda i Radek

Lekkość łączeniu stylów, umiejętność wyczucia potrzeb klienta oraz łatwość komunikacji – to najważniejsze cechy określające Martę. Projekty, przy których wspólnie pracowaliśmy zostały zrealizowane szybko, w miłej atmosferze, bez żadnych problemów natury technicznej. Z zadowoleniem wszystkich ze stron. Kolejne są w trakcie realizacji.. Polecam


Piotr - Deco Plast Bud

Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się powierzyć Pani Marcie aranżacje naszego domu. I powiem szczerze, że było naprawdę warto. Potrafiła nas wysłuchać i dostosować wnętrze do naszych upodobań dbając o każdy drobiazg. Zawsze dbająca o klientów, mająca czas aby jeszcze dodatkowo "coś" omówić, znająca się na aktualnych trendach, co w naszym przypadku było priorytetem. Polecamy wszystkim, którzy chcą spełnić marzenia o swoim "gniazdku" i nie wiedzą jak się za to zabrać :)


Ola i Piotr

Świetna projektantka o wspaniałym wyczuciu stylu i smaku. Ujęła wszystkie nasze pomysły w oryginalny i ciekawy projekt, który wzbudza zachwyt także wśród naszych gości. Świetnie rozeznana w najnowszych trendach – potrafi je umiejętnie wykorzystać nadając mieszkaniu nowoczesny i oryginalny wygląd. Bardzo wyrozumiała na często zmieniające się plany. Świetnie zorientowana w rynku materiałów, zna mnóstwo sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, z najlepszymi cenami. Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą mieć piękne i nietuzinkowe mieszkanie!!! Jeszcze raz dziękujemy


Malgosia i Tomek, Elblag

Czekam na Twoją opinię.


Zakres prac

Stworzenie projektu wnętrza dla wybranej nieruchomości
Przygotowanie komputerowej wizualizacji
Nadzór nad wdrożeniem oraz wybór podwykonawców

Kontakt

tel. (48) 607 820 888
info@mp-inconcept.pl

Media